Yönetim Kurulu

Ferhat PİŞMAF

YÖNETİM KURULU BAŞKANI

1972 yılında Sungurlu/Çorum'da doğdu. Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Maliye Bölümü'nden mezun oldu. 1996 yılında T.C Ziraat Bankası A.Ş. Teftiş Kurulu Başkanlığı'nda Müfettiş Yardımcısı olarak göreve başlayarak, Müfettişlik, Tarımsal Pazarlama Bölüm Müdürlüğü, Tarımsal Krediler Daire Başkanlığı, Tarımsal Krediler Grup Başkan Vekili, Girişimci Krediler 1, Girişimci Krediler Tahsis ve Yönetimi 1, Tarım Politikaları Bölüm Başkanlığı ve Tarımsal Pazarlama Grup Başkanlığı görevlerini yürüten Pişmaf, Nisan 2021 tarihinden itibaren Ziraat Bankası Kurumsal Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı ve Ziraat GSYO Yönetim Kurulu Başkanı olarak görevine devam etmektedir.


Kamil ÖNDER

YÖNETİM KURULU BAŞKAN VEKİLİ

1981 yılında Erbaa’da doğdu. Gazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi'nden 2004 yılında mezun oldu. 2006 yılında T.C Ziraat Bankası A.Ş.’de Müfettiş Yardımcısı olarak göreve başladıktan sonra Müfettiş, Teftiş Kurulu Başkan Yardımcısı, Ankara 1. Bölge Koordinatörlüğü Satış Performans Yöneticisi, Girişimci ve Kurumsal Şubelerde Yöneticilik görevlerinde bulunan Önder, Nisan 2021 tarihinden itibaren Ziraat Bankası Perakende Şube Bankacılığı-3 Bölüm Başkan Vekili ve Ziraat GSYO Yönetim Kurulu Başkanı Vekili olarak görevine devam etmektedir.


Rehber BİRKAN

YÖNETİM KURULU ÜYESİ

1975 yılında Diyarbakır'da doğdu. 1999 yılında Ankara Üniversitesi S.B.F. Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Bölümü'nden mezun oldu. 2009 yılında Maltepe Üniversitesi İşletme (MBA) Bölümü'nde yüksek lisansını, 2015 yılında Gazi Üniversitesi Muhasebe-Finansman Bilim Dalı'nda doktorasını tamamladı. 2000 yılında T.C Ziraat Bankası A.Ş.’de Müfettiş Yardımcısı olarak göreve başladıktan sonra sırasıyla Müfettiş, Şube Yöneticisi, Girişimci Şube Yöneticisi, Kocaeli Bölge Yöneticisi ve Aralık 2019-Nisan 2021 tarihleri arasında Tarım Piyasaları İzleme ve Geliştirme Bölüm Başkanı olarak görev yaptı. Nisan 2021 tarihinden itibaren ise Ziraat Bankası Finansal Koordinasyon ve Raporlama Bölüm Başkanı ve Ziraat GSYO Yönetim Kurulu Üyesi olarak görevine devam etmektedir.


Dr. Hamdullah YUCA

GENEL MÜDÜR VE YÖNETİM KURULU ÜYESİ

1970 yılında Tatvan/Bitlis’te doğdu. 1992 yılında Marmara Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nden mezun olduktan sonra iş hayatına 1994 yılında T.Emlak Bankası A.Ş.’nde Müfettiş Yrd. olarak başladı. Daha sonra Ziraat Bankası’nda Müfettiş, Perakende Şube, Ticari Şube ve Kurumsal Şube Yöneticiliği ve Bölge Yöneticilikleri görevlerinde bulunduktan sonra, Haziran 2021 tarihinden itibaren Ziraat GSYO A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdür olarak görevine devam etmektedir. Kadir Has Üniversitesi Bankacılık ve Finans Programından da doktora derecesi bulunmaktadır.


Ahmet FAKI

YÖNETİM KURULU ÜYESİ

1979 yılında Ankara'da doğdu. 2002 yılında Ankara Üniversitesi S.B.F. Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Bölümü'nden mezun oldu. 2005 yılında Ziraat Bankası A.Ş.’de Müfettiş Yardımcısı olarak göreve başladıktan sonra sırasıyla Müfettiş, Kredi Risk İzleme ve Kredi Risk Tasfiye Bölüm Başkanlıklarında Yapılandırma Yöneticisi, Ambarlı-Avcılar, Avcılar ve Bakırköy Şubelerinde Şube Yöneticisi olarak görev yaptı. Nisan 2021 tarihinden itibaren ise Kredi Risk İzleme ve Yapılandırma Bölüm Başkan Vekili olarak görevine devam etmektedir.