Yönetim Kurulu

Berrin MAHMUTOĞLU

YÖNETİM KURULU BAŞKANI

İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi’nden mezun olan Berrin Mahmutoğlu 1996 yılında T. Emlak Bankası’nda Mali Analiz Uzman Yardımcısı olarak göreve başladı. Daha sonra Körfezbank’ta görev aldı. Bank Pozitif Kredi ve Kalkınma Bankası’nda Kurumsal Pazarlama Müdürü olarak görev yaptı. Mart 2013 tarihinden itibaren T.C. Ziraat Bankası A.Ş.’de Proje Finansmanı Yöneticisi olan Mahmutoğlu, Eylül 2017 tarihinden itibaren Proje Finansmanı Bölüm Başkanı olarak görevine devam etmektedir. Berrin Mahmutoğlu, 05.04.2022 tarihinden itibaren Ziraat GSYO Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini yürütmektedir.

 

Şahin UĞUZ

YÖNETİM KURULU BAŞKAN VEKİLİ

1981 yılında Kastamonu'da doğdu. 2003 yılında Süleyman Demirel Üniversitesi Kamu Yönetimi Bölümünden mezun oldu. Beykent Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü İşletme Yönetimi Ana Bilim Dalında yüksek lisans eğitimini tamamladı. 2009 yılı Aralık ayında T.C. Ziraat Bankası A.Ş Firma Analiz Bölüm Başkanlığında göreve başlayan Uğuz, 2011-2018 yılları arasında Kurumsal Krediler Tahsis ve Yönetimi Bölüm Başkanlığında Uzman, Yönetmen ve Servis Yöneticisi olarak çalıştı. 2018 Haziran ayında Dolayoba Kurumsal Şubeye Yönetici olarak atandı. 2019 Aralık ayından itibaren de Ticari Krediler Tahsis ve Yönetimi Bölüm Başkanı olarak görevine devam etmektedir. Şahin Uğuz, 05.04.2022 tarihinden itibaren Ziraat GSYO Yönetim Kurulu Başkan Vekilliği görevini yürütmektedir.

 

Kerim Yasin ÖZTÜRK

YÖNETİM KURULU ÜYESİ

1979 yılında Sarıkaya/Yozgat'ta doğdu. Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümü’nden mezun oldu. 1999 yılında T.C. Ziraat Bankası A.Ş.’de Memur olarak görevine başlayan Öztürk, Bankanın değişik birimlerinde sırasıyla Memur, Servis Yetkilisi, Yönetmen Yardımcısı, Yönetmen, Meydanbaşı/Zonguldak Şube Yöneticisi, Karaelmas Girişimci Dinamik Şube Yöneticisi, İzmit Girişimci Şube Yöneticisi, Amasya Şube Yöneticisi, Perakende Krediler ve Tahsis Yönetimi-4 Bölüm Başkanlığında Servis Yöneticisi ve Balgat Şube Yöneticisi olarak görev yaptı. Nisan 2021 tarihinden itibaren Perakende Krediler Yönetimi-1 Bölüm Başkanı olarak görevine devam etmektedir. Kerim Yasin Öztürk, 15.09.2021 tarihinden itibaren Ziraat GSYO Yönetim Kurulu Üyeliği görevini yürütmektedir.
 

Murat SOLMAZ

YÖNETİM KURULU ÜYESİ

 

Ferhat Fahri HAMEŞ

GENEL MÜDÜR VE YÖNETİM KURULU ÜYESİ

1978 yılında İskenderun’da doğdu. Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İşletme Bölümü’nden mezun oldu. 2006 yılında T.C Ziraat Bankası A.Ş. Teftiş Kurulu Başkanlığı'nda Müfettiş Yardımcısı olarak göreve başladıktan sonra sırasıyla Müfettiş, Kıdemli Müfettiş, Muğla Bölge Yöneticiliği Satış ve Performans Yöneticisi, Didim/Aydın Şube Yöneticiliği, Bakırköy/İstanbul Şube Yöneticiliği görevlerinde bulunmuştur. Daha sonra yine bir Ziraat Bankası iştiraki olan ZG Tarım Piyasaları A.Ş.’de Genel Müdür olarak görev yapan Hameş, Ekim 2021 tarihinden itibaren Ziraat GSYO Genel Müdürü olarak görevine devam etmektedir.