Yönetim Kurulu

Ferhat PİŞMAF

YÖNETİM KURULU BAŞKANI

1972 yılında Sungurlu/Çorum'da doğdu. Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Maliye Bölümü'nden mezun oldu. 1996 yılında T.C Ziraat Bankası A.Ş. Teftiş Kurulu Başkanlığı'nda Müfettiş Yardımcısı olarak göreve başlayarak, Müfettişlik, Tarımsal Pazarlama Bölüm Müdürlüğü, Tarımsal Krediler Daire Başkanlığı, Tarımsal Krediler Grup Başkan Vekili, Girişimci Krediler 1, Girişimci Krediler Tahsis ve Yönetimi 1, Tarım Politikaları Bölüm Başkanlığı ve Tarımsal Pazarlama Grup Başkanlığı görevlerini yürüten Pişmaf, Nisan 2021 tarihinden itibaren Ziraat Bankası Kurumsal Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı ve Ziraat GSYO Yönetim Kurulu Başkanı olarak görevine devam etmektedir.

 

Kamil ÖNDER

YÖNETİM KURULU BAŞKAN VEKİLİ

1981 yılında Erbaa’da doğdu. Gazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi'nden 2004 yılında mezun oldu. 2006 yılında T.C Ziraat Bankası A.Ş.’de Müfettiş Yardımcısı olarak göreve başladıktan sonra Müfettiş, Teftiş Kurulu Başkan Yardımcısı, Ankara 1. Bölge Koordinatörlüğü Satış Performans Yöneticisi, Girişimci ve Kurumsal Şubelerde Yöneticilik görevlerinde bulunan Önder, Nisan 2021 tarihinden itibaren Ziraat Bankası Perakende Şube Bankacılığı-3 Bölüm Başkanı ve Ziraat GSYO Yönetim Kurulu Başkanı Vekili olarak görevine devam etmektedir.

 

Rehber BİRKAN

YÖNETİM KURULU ÜYESİ

1975 yılında Diyarbakır'da doğdu. 1999 yılında Ankara Üniversitesi S.B.F. Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Bölümü'nden mezun oldu. 2009 yılında Maltepe Üniversitesi İşletme (MBA) Bölümü'nde yüksek lisansını, 2015 yılında Gazi Üniversitesi Muhasebe-Finansman Bilim Dalı'nda doktorasını tamamladı. 2000 yılında T.C Ziraat Bankası A.Ş.’de Müfettiş Yardımcısı olarak göreve başladıktan sonra sırasıyla Müfettiş, Şube Yöneticisi, Girişimci Şube Yöneticisi, Kocaeli Bölge Yöneticisi ve Aralık 2019-Nisan 2021 tarihleri arasında Tarım Piyasaları İzleme ve Geliştirme Bölüm Başkanı olarak görev yaptı. Nisan 2021 tarihinden itibaren ise Ziraat Bankası Finansal Koordinasyon ve Raporlama Bölüm Başkanı ve Ziraat GSYO Yönetim Kurulu Üyesi olarak görevine devam etmektedir.
 

Kerim Yasin ÖZTÜRK

YÖNETİM KURULU ÜYESİ

1979 yılında Sarıkaya/Yozgat'ta doğdu. Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümü’nden mezun oldu. 1999 yılında T.C. Ziraat Bankası A.Ş.’de Memur olarak görevine başlayan Öztürk, Bankanın değişik birimlerinde sırasıyla Memur, Servis Yetkilisi, Yönetmen Yardımcısı, Yönetmen, Meydanbaşı/Zonguldak Şube Yöneticisi, Karaelmas Girişimci Dinamik Şube Yöneticisi, İzmit Girişimci Şube Yöneticisi, Amasya Şube Yöneticisi, Perakende Krediler ve Tahsis Yönetimi-4 Bölüm Başkanlığında Servis Yöneticisi ve Balgat Şube Yöneticisi olarak görev yaptı. Nisan 2021 tarihinden itibaren Perakende Krediler Yönetimi-1 Bölüm Başkanı olarak görevine devam etmektedir.

 

Ferhat Fahri HAMEŞ

GENEL MÜDÜR VE YÖNETİM KURULU ÜYESİ

1978 yılında İskenderun’da doğdu. Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İşletme Bölümü’nden mezun oldu. 2006 yılında T.C Ziraat Bankası A.Ş. Teftiş Kurulu Başkanlığı'nda Müfettiş Yardımcısı olarak göreve başladıktan sonra sırasıyla Müfettiş, Kıdemli Müfettiş, Muğla Bölge Yöneticiliği Satış ve Performans Yöneticisi, Didim/Aydın Şube Yöneticiliği, Bakırköy/İstanbul Şube Yöneticiliği görevlerinde bulunmuştur. Daha sonra yine bir Ziraat Bankası iştiraki olan ZG Tarım Piyasaları A.Ş.’de Genel Müdür olarak görev yapan Hameş, Ekim 2021 tarihinden itibaren Ziraat GSYO Genel Müdürü olarak görevine devam etmektedir.